KURUMSAL

1986 yılından bu yana sağlık sektöründe başarıyla faaliyet gösteren firmamız öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla, sektöre farklı ve uzun soluklu hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Satış ve satış sonrası hizmet konularında mükemmeli hedefleyen firmamızın Türkiye distribitörlüğünü yaptığı ürünler, AB ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım müsaadesi olan CE belgesine sahiptir.

İzmir genel merkez olmak üzere yaygın bayi ağı ile tüm yurda satış ve satış sonrası servis hizmetlerini başarıyla ulaştırmaktadır. Ürünlerimiz arasında hücre ayırıcı aferez cihazları ile buna bağlı ekstrakorporeal plazma tedavi işlemlerini gerçekleştiren immünoabsorbsiyon kolonları ve filtreler; karaciğer destek sistemi; lokal kemoterapi cihazı; kan bankalarında kullanılan hızlı plazma dondurucu ve eriticileri, fibrin yapıştırıcısı üretim cihazı; kordon kanı bankası, kateter kapatma solüsyonu ve etilen oksit sterilizasyon sistemleri bulunmaktadır.

Hedefimiz; müşteri memnuniyeti üzerine kurulu yaygın satış ve pazarlama kadrosu ile Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmektir.

about

MİSYON & VİZYON

Hitit Medikal olarak misyonumuz, kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve en uygun ödeme koşullarında müşterilerimize ulaştıracak şekilde uluslararası standartlarda imalat yapmak ve teknik servisimiz ve uzmanlığımızla bu ürünlerin tam desteğini sürekli verebilmektir.

Vizyonumuz, medikal cihaz alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip edenken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğumuz kurumsal yapımız ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.